SKLEP

POMOC

Masz pytania, nie znalazłeś(aś) rozwiązania swojego problemu? Napisz lub zadzwoń do nas

Kiedy otrzymam zamówiony towar?
Wszystkie produkty są przygotowywane i szyte z największą precyzją pod czujnym okiem zespołu. O każdym etapie realizacji zamówienia Klient będzie informowany za pośrednictwem poczty elektronicznej lub korzystając ze swojego panelu w sklepie – wystarczy kliknąć, aby zlokalizować swoją paczkę. W razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami.
Więcej informacji o dostawie tutaj
Mam problem z logowaniem
Jeśli występują jakiekolwiek problemy podczas logowania, nie ma się czym martwić. Możesz zresetować swoje hasło klikając Nie pamiętam hasła w oknie logowania. Jeśli to nie zadziała, skontaktuj się z nami. Pomożemy z wielką chęcią.
Niektóre produkty / materiały się wyprzedały. Czy będą ponownie dostępne?
Dołożymy wszelkich starań, aby cieszące się największą popularnością produkty były ponownie w sprzedaży. Wszelkie elementy i skóry, których ponowna dostępność może być niemożliwa, oznaczane będą w kartach produktu jako Limitowane. Jeśli zależy Ci na sprowadzeniu konkretnego materiału lub produktu, napisz do nas.
Czy kolory materiałów wyświetlane w sklepie odpowiadają rzeczywistym kolorom?
Zależy nam na tym, aby kolory dostępnych produktów i materiałów wiernie odpowiadały rzeczywistym barwom. Zarówno zdjęcia produktów jak i miniatury tekstyliów stanowią cyfrowe odwzorowanie kolorów, dlatego wyświetlane odcienie w dużej mierze zależą od indywidualnych ustawień wyświetlacza / monitora Klienta.
Jak mogę dowiedzieć się więcej o materiale / produkcie?
Bardzo zależy nam, aby każdy produkt ATOMY spełniał oczekiwania. Z tego powodu przy każdym z nich podajemy szczegółowe informacje dotyczące formy, składu i rozmiaru. Jeśli opis dostępny na naszej stronie jest dla Ciebie niewystarczający, napisz do nas wiadomość z pytaniami lub zamów bezpłatną próbkę materiałów. Z przyjemnością pomożemy.
Dlaczego ceny w ATOMY są wyższe niż w innych butikach?
Wszystkie nasze produkty wytwarzane są na zamówienie Klienta. W proces realizacji zamówienia angażowani są lokalni kaletnicy, dostawcy, którzy dokładają wszelkich starań, aby wytworzyć najwyższej jakości produkty. Używamy tylko materiałów wysokiej klasy, które posłużą latami. Nie szyjemy manufakturowo i nie oszczędzamy na materiałach, dlatego koszt wytworzenia jednostkowego produktu jest droższy niż w innych sklepach, gdzie produkcja odbywa się na skalę masową.
Czy oferujecie zniżki przy większych zamówieniach?
Tak! Z wielką chęcią wyślemy do Ciebie specjalną ofertę z cenami hurtowymi! Skontaktuj się z nami, a przygotujemy atrakcyjną wycenę.
Czy można zmienić złożone zamówienie?
Do realizacji złożonego przez Ciebie zamówienia przystępujemy natychmiast po jego finalizacji i wpływie środków na konto. Jeśli zdarzy się tak, że zmienisz zdanie, jest niewiele czasu, aby poinformować nas o tym. Dlatego pamiętaj, aby skontaktować się z nami jak najszybciej!
Czy można zmienić adres?
Podczas finalizacji zamówienia możesz dodać, zmienić lub usunąć adres do płatności lub wysyłki. Jeśli w Twoim koszyku znajdują się już jakieś przedmioty, edycja adresu nie wpłynie na zmianę jego zawartości. Pamiętaj, że wszystkie ceny, wartość podatku, czas realizacji wysyłki i wysokość cła zależne są od wyboru kraju, do którego wysyłamy paczkę.
Definicje
Wyrażenia pisane w niniejszym regulaminie wielką literą będą miały następujące znaczenie, chyba że z jego treści wynika co innego:
Sklep – Sklep internetowy www.atomy-store.com
Towary – wszystkie wyroby oferowane do sprzedaży w Sklepie
Klient – osoba dokonująca zakupu Towaru w Sklepie
Regulamin – niniejszy regulamin
Umowa sprzedaży – umowa zawierana przez Klienta ze Sklepem;
Sprzedający – Monika Szymańska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą ATOMY Monika Szymańska z siedzibą ul. Kilińskiego 1/1, 80-452 Gdańsk, NIP 5833082817
Aplikacja – aplikacja internetowa umożliwiająca Klientowi samodzielne projektowanie Towarów
Konsument – osoba fizyczna dokonująca z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową
Ustawa o prawach konsumenta – ustawa z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z dnia 24 czerwca 2014 r.)
Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną – ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. 2002, Nr 144, poz. 1204)
Kodeks Cywilny – ustawa Kodeks Cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r, (Dz. U. Nr 16, poz. 93).
Zamówienie – oświadczenie woli Klienta, zmierzające bezpośrednio do zawarcia Umowy sprzedaży
Projekt – projekt Towaru sporządzony przez Klienta lub na jego zlecenie, wg którego Sprzedający ma przygotować i sprzedać Towar Klientowi